Tagi
zBLOGowani.pl
RSS
wtorek, 30 sierpnia 2016

Dzisiaj sielankowy wypoczynek wśród jabłonek :) Lubię to miejsce.. wiele drobiazgów przypomina mi wakacje z dzieciństwa na wsi. 

Bardzo lubię delikatne mgiełki, są takie romantyczne i zmysłowe! :) Tą upolował dla mnie mój mąż w sh :) Nieprzerwanie lubię też styl vintage. Mogłabym wypełnić tym całe wnętrze domu jak i ogrodu jednak nie jest to takie proste - ale kto wie... może kiedyś się uda :) Do zestawu dołożyłam białe, krótkie spodenki i białą bokserkę.

 

 

 

Pozdrawiam Was serdecznie :)

piątek, 12 sierpnia 2016

Zauważyłam że styl boho trochę mi przeszedł, może dlatego że i zimniej się zrobiło. Niedawno pokazałam Wam moją sukienkę moro (teraz wiem że już wtedy byłam w ciąży ale o tym jeszcze nie wiedziałam :) Dziś przedstawiam luźną bluzkę moro. Potrzebowałam trochę dłuższych bluzek by zakryć niedopinający się guzik w jeansach ;) Do całości trochę cięższe buty - mało letnie ale temperatura za oknem też dziś jest mało letnia ;)

 

 

 

 

CMOK! dla mojego fotografa/mężusia :)

 

Bluzka: Unisono

Spódniczka: Sinsay

Pozdrawiam cieplutko! :)

poniedziałek, 08 sierpnia 2016

Krótkie spodenki do wyższych butów zawsze dają fajny efekt :) Kontrast spodenek z bluzką urozmaiciłam żółtym żakiecikiem. Żakiecik kupiłam na allegro jednak one często są za długie więc dałam do krawca do skrócenia i teraz jest idealny :) Nie pamiętam skąd są spodenki ani bluzka ale sandałki są Lasockiego z CCC.

 

 

 

 

 

 

Pozdrawiam cieplutko! :)