Tagi
zBLOGowani.pl
RSS
niedziela, 15 czerwca 2014

Biała koronkowa sukienka. Może kojarzyć się z pierwszą komunią albo z sukienką ślubną ale wystarczy sportowa kurteczka i torebka z nitami by skojarzenia te rozdmuchać ;)

 

 

beżowe szpilki - Lucky Shoes

niedziela, 08 czerwca 2014

Wczoraj cieszyłam się nowa sukienką a dziś znów odczułam że to wszystko, ubrania, samochody, majątek nie są ważne... ja już to wiem i wolałabym żeby życie mi o tym za często nie przypominało... a ta tabliczka czekolady którą tak często dostawałam na zawsze zostanie w moim serduszku..

Sukienka mgiełka, bardzo delikatna, fajna na upalne dni, zwłaszcza że podszewka jest bawełniana. Na łańcuszku przy szyi złoty łańcuszek z czarnymi kwardacikami. Czerń dodaje kontrastu by całość nie wyszła mdło. Cieszę się że jej cena także była fajna bo 39zł :)

 

 

Pozdrawiam :) i cieszcie się każdym dniem!

poniedziałek, 02 czerwca 2014

Chciałam pochwalić się Wam nową kamizelką :) przerobiona z jeansowej kurteczki, bardzo ją polubiłam, może dlatego że jest na zamek błyskawiczny i ma stójkę w przeciwieństwie do 90% kamizelek które można spotkać w sklepach. Przez przypadek odkryłam też nowe zastosowanie gumek do zaplatania końskiej grzywy ;) tak ta kokardka na końcu warkoczyka to gumka ze sklepu jeździeckiego ;) Można tam dostać na prawdę eleganckie gumeczki :)

 

 

Tagi: 30+
17:22, banicyja
Link Dodaj komentarz »