Tagi
zBLOGowani.pl
RSS
czwartek, 26 lutego 2015

Podczas wizyty w salonie w którym szyją dla mnie suknię ślubną usłyszałam, że na następną wizytę/przymiarkę muszę mieć już buty do ślubu. Wiedziałam że nie chcę typowych butów ze sklepu ślubnego dlatego w głowie pojawił się niepokoj - gdzie ja znajde buty w kwietniu?! Zwłaszcza na moją tak szczupłą stopę, na której 90% butów odstaje albo spada.

Aż tu wczoraj sms z CCC :) Zapraszają na nową kolekcję wiosna 2015 - do niedzieli zniżka - 20% dla członków klubu. Znalazłam je! :) A nawet 2 modele brałam pod uwagę jednak jeden ma troszkę wyższą szpilkę co dość mocno odczuwam na stopie (rzadko noszę szpilki) więc zdecydowałam się na buty te troszkę niższe (szpilka ma 9cm i wygodny przegub) w kolorze nude, bez palców. Jeszcze teraz trudno mi uwierzyć, że tak szybko poradziłam sobie z problemem butów do ślubu - podobno z butami jest największy problem. Dziewczyny nawet pół roku butów szukają! A ja już je mam! :)

 

Jestem pewna że wynoszę je jeszcze i po ślubie, choćby do jeansów ;)

 

Dziewczyny jeśli któraś z Was szuka podobnych butów radzę szybko pędzić do tych dużych salonów CCC - oni mają już wszystkie modele. A szybko dlatego, że każdy rozmiar mają w jednej parze, tylko rozmiar 37 i 38 mają na sklepach po dwie pary.

----------------------

A te buty poniżej jutro zwracam, też bardzo ładnie wyglądają na stopie, bardziej elegancko ale podejrzewam że ciut wyższa szpilka nie pozwoliłaby mi przetrwać w nich całej uroczystości... Jak nosicie często szpilki to polecam i te :)

CCC - Jenny Fairy -oba modele cena 89,99zł  (do niedzieli - 20% ;)

W sklepach z butami ślubnymi ceny zaczynają się od 150zł a najczęściej kosztują ok 200zł - i nie są wcale ze skóry naturalnej... Lepiej poszukać butów w normalnym sklepie :)

Pozdrawiam! :)